Blue Diamond

Hotel Active SPA

Zlokalizuj hotel

Rezerwacja

Rezerwuj teraz

Zadzwoń

Wykonaj połączenie

ACTIVE SPA

ACTIVE SPA

30 minut samolotem z Warszawy do Rzeszowa, a zamiast zgiełku miasta – relaks i odprężenie. Zamiast pośpiechu i stresu – idealna harmonia duszy i ciała. Zamiast codziennych zmartwień – podróż w krainę przyjemności. Tak wygląda wizyta w naszym Active SPA. Nowoczesne, a zarazem przytulne wnętrza sprzyjają wyciszeniu. Szeroki wybór atrakcji dla całej rodziny poprawi samopoczucie i zapewni zastrzyk pozytywnej energii.żeby wypić ulubionego drinka, nie trzeba nawet wychodzić z basenu…

Sercem naszego SPA jest designerska Strefa Relaksu, w której na Gości czeka m.in. basen z atrakcjami wodnymi i wbudowanym drink barem, kompleks 4 saun i łaźni, strefa schładzania oraz nastrojowe tepidarium z podgrzewanymi leżakami. Dla tych, którzy zawsze lubią być w formie, przygotowaliśmy profesjonalną siłownię, a sąsiadujący z hotelem kompleks sportowy usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych miłośników aktywnego trybu życia.

Wiemy również, jak istotna jest dla nas wszystkich uroda. Dlatego w naszych gabinetach SPA proponujemy blisko 100 różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, kompleksowych rytuałów oraz specjalistycznych kuracji wyszczuplających i ujędrniających z wykorzystaniem najnowszego sprzętu Hi-Tech. Znajdzie się również coś specjalnego dla Panów. Wszystkich bez wyjątku zapraszamy natomiast do skorzystania z bogatej oferty masaży – klasycznych, relaksacyjnych, sportowych lub zainspirowanych wielowiekowymi tradycjami z najdalszych zakątków globu. Weekend w SPA hotelu Blue Diamond to propozycja dla osób przemęczonych i zapracowanych, które chciałby w atmosferze relaksu i spokoju zregenerować swoje ciało i duszę. Natomiast najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie propozycja łaźń czy sauna. Rzeszów nie posiada zbyt wielu miejsc, w których można się w pełni zrelaksować w ten sposób.

Jesteśmy położeni w spokojnej okolicy, co jest niewątpliwą zaletą naszego ośrodka spa, Warszawa co prawda odznacza się dużą ilością atrakcji i wielkomiejskim szumem, jednak gdy chcesz odpocząć i w pełni się zrelaksować jednie spokój i cisza mogą być Twoimi sprzymierzeńcami. Nasz hotel znajduje się w zasięgu 5 minut od lotniska Rzeszów-Jasionka i 10 minut od centrum miasta Rzeszowa.

Hotel Blue Diamond Active SPA
Rzeszów - Nowa Wieś 414
tel. 17 77 22 688
spa@bluediamondhotel.pl

POZNAJ NASZE WYJĄTKOWE PAKIETY SPA