Blue Diamond

Hotel Active SPA

Zlokalizuj hotel

Rezerwacja

Rezerwuj teraz

Zadzwoń

Wykonaj połączenie

NOCE SAUNOWE 2019

NOCE SAUNOWE 2019

Noc Saunowa - czyli tematyczne rytuały saunowe odbywające się cyklicznie. Jest to propozycja dla miłośników saun. W trakcie Nocy Saunowej odbywają się seanse w saunie suchej aranżowane przez saunamistrzów do późnych godzin nocnych. Cała Strefa Relaksu w tym dniu jest strefą beztekstylną.
Ponadto tematyczny bufet, seanse w łaźni parowej, kosmetyki oraz odwiedziny najlepszych saunamistrzów od naparzania ręcznikiem znanych w całym kraju, to dodatkowa moc dla Nocy Saunowej!

Czym zatem jest seans saunowy?

Seans saunowy to ceremonia trwająca około 10 - 15 minut, podczas której saunamistrzowie rozprowadzają aromaty i gorące powietrze w saunie suchej przy użyciu różnych technik, posługując się wachlarzami, ręcznikami, witkami brzozowymi itp. Całość doprawiona jest odpowiednią muzyką.

 

ezgif-3-71e41edb6080.gif

 

Kiedy odbywają się Noce Saunowe?

Ufoludki, zombie, avengersi, wojna i kataklizmy - to wszystko na naszej kolejnej "Filmowej" nocy saunowej. Serdecznie zapraszamy na wieczór pełen emocji już w przyszłym miesiącu. Rezerwujcie sobie czas oraz miejsce dzwoniąc pod numer 17 77 22 688. Ilość miejsc ograniczona.

noc saunowa.jpg

W jakich godzinach?

21.00 startujemy, natomiast kończymy o 2.00

Co ze sobą zabrać?

Dobry nastrój i nastawienie na świetną zabawę Wszystkie inne rzeczy niezbędne do poprawnego saunowania otrzymacie Państwo u nas (ręcznik, pareo, kosmetyki do sauny, opaskę upoważniającą do wstępu na noc saunową)

Ile kosztuje Noc Saunowa?

125 zł od osoby, opłatę należy uiścić do 5 dni od momentu rezerwacji, ale nie pożńiej niż 5 dni przed planowaną imprezą. Jest to gwarancja miejsca na Nocy Saunowej. W przypadku nie uiszczenia opłaty rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

Gdzie rezerwować miejsca?

Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją spa spa@bluediamondhotel.pl lub telefonicznie +48 17 77 22 688